Fotografické workshopy 2014

Naučte se tvořit hezké fotografie na fotografickém workshopu. Můžete se přihlásit na workshop fotografování jarní Prahy nebo workshop fotografování moderní architektury.

Fujifilm X-E1 5 měsíců poté

V dubnu jsem napsal recenzi na fotoaparát Fuji X-E1, v červnu si ho pořídil. Po 5 měsících používání musím říct, že mé prvotní dojmy se změnily. Teprve teď můžu pořádně odhalit silné a slabé stránky fotoaparátu.

Výhra v soutěži Praha fotografická

Letos poprvé jsem se zúčastnil foto soutěže Praha fotografická. Vzhledem ke své první účasti a velmi krátkému času na přípravu jsem si upřímně moc šancí nedával.

Fujifilm X-E1 v testu - budete ho milovat i přes jeho nedostatky

Testoval jsem profesionální fotoaparát Fujifilm X-E1. Jedná se o kompakt s výměnnými objektivy, který vyniká odolným tělem z hořčíkové slitiny, velkým APS-C snímačem a propracovaným OLED hledáčkem.

Sony NEX-6 v testu

Pokračuji v testování malých fotoaparátů. Cílem je najít ideální doplněk k velké DLSR. Tentokrát jsem vyzkoušel Sony NEX-6.

Canon G1 X jako doplněk k zrcadlovce?

Již nějakou dobu hledám doplněk k zrcadlovce. Chci malý fotoaparát s kvalitním výstupem, který budu moci neustále nosit při sobě. Jednou z variant je Canon G1 X, který jsem měl možnost krátce otestovat.

Jak se připravit na focení v -15°C

Zima a mrazy jsou tady, doporučuji vyrazit fotit. Nejlepší fotografie často vznikají v extrémních podmínkách, jakou jsou velké mrazy. Ještě než vyrazíte, doporučuji přečíst si následující tipy.

Krásy podzimního Broumovska

Minulý víkend jsem byl s kamarády z Fotopivo.cz fotografovat na Broumovsku. Na místě nás přivítaly do zlatova zbarvené stromy, které doslova zářily pod paprsky slunce. V kombinaci s ranními mlhami se jednalo o téměř dokonalé počasí, nebýt oparu.

Jak jsme fotili Prahu

Po workshopu moderní architektury jsem na jaře pořádal i 2 kurzy fotografování staré Prahy. Workshop byl 2 denní, mohli jsme tak zachytit krásy Prahy při západu i východu slunce.

Získejte zdarma fotografii Brooklyn Bridge

Získejte zdarma fotografii Brooklyn Bridge ve vysokém rozlišení. Tuto fotografii si pak můžete například nastavit jako pozadí na plochu PC nebo vytisknout jako malý plakát.CZ EN