Fotografické workshopy 2012

Naučte se dělat pěkné fotografie na fotografickém workshopu. Letos se můžete zúčastnit kurzu fotografování staré Prahy či moderní architektury.

Nové články do emailu

Máte rádi články na tomto webu? Nyní si je můžete nechat posílat do Vašeho emailu.

České Středohoří v -20 stupních

Před pár dny napadnul čerstvý sníh a předpověď hlásila jasno na víkend. Již dlouho mám v hlavě jeden snímek z Českého Středohoří. Neváhal jsem a v sobotu ráno jsem vyrazil fotit, mráz nemráz.

14 fotografií Prahy v budově Gemini

V Praze na Pankráci můžete nyní vidět moje černobílé fotografie Prahy. Celkem zde uvidíte 14 fotografií rozměru 60x40 cm. Fotografie jsou vystaveny ve vstupní hale budovy Gemini.

Dárkový poukaz na fotografický workshop

Nevíte čím obdarovat Vaše blízké? Věnujte netradiční dárek, poukaz na fotografický workshop.

Podzimní Šumava

Jako každý rok jsme i letos vyrazili s Fotopivo.cz na podzimní fotografickou výpravu. Letos jsme vyrazili na Šumavu, kde nás přivítala nádherná námraza.

Jak bylo na vernisáží fotografií Detaily architektury

V sobotu proběhla vernisáž výstavy fotografií ze série "Detaily architektury". Vernisáž proběhla v Galerii Čerťák. Na výstavě je možné vidět 25 fotografií.

Vernisáž výstavy fotografií architektury

Rád bych Vás pozval na vernisáž výstavy fotografií. Na výstavě uvidíte přes 25 velkoformátových fotek ze série detaily architektury.

Morava v záři jarního slunce

Po roce jsem vrátil fotit na jižní Moravu. Přivítala mě zde nádherně zelená krajina. Zvláště při západu slunce vypadalo vše krásně.

Jak bylo na workshopu architektury

Včera proběhl další workshop architektury pod mým vedením. Počasí se nám vydařilo, bouřka se nekonala a my si vyzkoušeli různé techniky fotografování.CZ EN