Vernisáž fotografií Toskánska

Zvu Vás na vernisáž fotografií Toskánska. Na výstavě uvidíte 12 fotografií, které jste již mohli vidět na předchozí výstavě + 3 nové fotografie.

Konec podzimu v Českém Švýcarsku

Tento víkend jsem opět strávil v Českém Švýcarsku. I přes nepřízeň počasí se podařilo udělat pár fotek a hlavně objevit několik zajímavých lokalit.

Hodí se Apple iPad pro fotografy? Ano

V květnu jsem psal článek, zda se Apple iPad hodí pro fotografy. Nyní, po měsíci jeho používání, mohu říci ano. Apple iPad jsem si pořídil na začátku září včetně Camera Connection Kitu. Za měsíc jsem s iPadem absolvoval několik fotovýprav a nahrál do něj nemálo fotek.

Novinky na tomto webu

Včera byla spuštěna nová verze tohoho webu. Na první pohled to není vidět, grafika zůstala prozatím stejná. Nově jsou zde funkce jako komentáře, klíčová slova...

Deštivý víkend v Českém Švýcarsku

Tento prodloužený víkend jsem strávil focením v Českém Švýcarsku. Zde je krátký report jak to tam vypadalo.

Workshop fotografování architektury

Všechny kdo mají rádi fotografii architektury zvu na workshop fotografování architektury. Workshop se bude konat 16. září v Praze.

Canon TS-E 17 mm F 4 L

Po testu Tilt-Shift objektivu Canon TS-E 24 II jsem dostal k dispozici i objektiv Canon TS-E 17 / 4 L. Ten vyniká především svým velmi širokým ohniskem.

Výstava fotografií Toskánska

Navštivte výstavu fotografií Toskánska. Na výstavě uvidíte 12 barevných fotografií.

Výstava fotografií Prahy

Rád bych Vás pozval na svou výstavu fotografií. Na výstavě naleznete přes 30 černobílých fotografií staré Prahy.

Apple iPad pro fotografy

Během víkendu jsem měl možnost otestovat Apple iPad. Zde přináším několik poznatků. Hlavní otázkou je, zda může Apple iPad nahradit notebooky, které musí nyní fotografové na svých cestách vozit.CZ EN