České Švýcarsko

Zajímá vás, kam se vydávám hledat inspiraci pro focení přírody? Skoro každý rok vyrážím na výjezdní zasedání našeho fotografického spolku Fotopivo.cz do Českého Švýcarska. A jak dopadlo letošní focení? Že by šlo vše podle plánu, se říct nedá. I přes to nakonec stál výlet za to. Posuďte sami.

Tip na výlet - výletní restaurace Zastávka Nižbor

Na koupání už to letos nevypadá, počasí naopak přímo vybízí k výletům. Nevíte kam? Rád bych se s vámi prostřednictvím několika obrázků podělil o inspiraci.

Krásy podzimního Broumovska

Minulý víkend jsem byl s kamarády z Fotopivo.cz fotografovat na Broumovsku. Na místě nás přivítaly do zlatova zbarvené stromy, které doslova zářily pod paprsky slunce. V kombinaci s ranními mlhami se jednalo o téměř dokonalé počasí, nebýt oparu.

České Středohoří v -20 stupních

Před pár dny napadnul čerstvý sníh a předpověď hlásila jasno na víkend. Již dlouho mám v hlavě jeden snímek z Českého Středohoří. Neváhal jsem a v sobotu ráno jsem vyrazil fotit, mráz nemráz.

Podzimní Šumava

Jako každý rok jsme i letos vyrazili s Fotopivo.cz na podzimní fotografickou výpravu. Letos jsme vyrazili na Šumavu, kde nás přivítala nádherná námraza.

Morava v záři jarního slunce

Po roce jsem vrátil fotit na jižní Moravu. Přivítala mě zde nádherně zelená krajina. Zvláště při západu slunce vypadalo vše krásně.

Zasněžené České Středohoří

V prosinci jsem několikrát fotil v Českém Středohoří. Zdejší krajina je ideální na focení čistých linií krajiny. Vše navíc umocňuje námraza.

Extrémní zima v Českém Středohoří

Dnešní den jsem strávil focením v Českém Středohoří. Díky extrémním mrazům jsme mohli obdivovat a fotit překrásné námrazy na všech stromech.

Konec podzimu v Českém Švýcarsku

Tento víkend jsem opět strávil v Českém Švýcarsku. I přes nepřízeň počasí se podařilo udělat pár fotek a hlavně objevit několik zajímavých lokalit.

Deštivý víkend v Českém Švýcarsku

Tento prodloužený víkend jsem strávil focením v Českém Švýcarsku. Zde je krátký report jak to tam vypadalo.CZ EN