Fotografování interiérů

Tímto článkem otevírám seriál o fotografování architektury. Nejdříve se podíváme na fotografování interiéru. Poradím Vám na co si dát pozor a čím dojem z fotografie umocnit.

7 tipů na vánoční dárky pro fotografa

Věnuje se někdo z vašich blízkých focení? Udělejte mu radost dárkem, který se opravdu hodí. Zamyslel jsem se nad užitečnými dary, které by mě jako profesionálního fotografa potěšily. Tady je mých sedm tipů.

Fotografické workshopy

Naučte se tvořit fotografie na workshopu. Můžete se přihlásit na workshop fotografování jarní Prahy nebo workshop fotografování moderní architektury.

Jak jsem učil fotit architekturu

V dubnu jsem pořádal workshop fotografování moderní architektury. Celý den jsem pomocí praktických příkladů ukazoval, jak tvořit zajímavé fotografie architektury.

Fotografické workshopy 2014

Naučte se tvořit hezké fotografie na fotografickém workshopu. Můžete se přihlásit na workshop fotografování jarní Prahy nebo workshop fotografování moderní architektury.

Výhra v soutěži Praha fotografická

Letos poprvé jsem se zúčastnil foto soutěže Praha fotografická. Vzhledem ke své první účasti a velmi krátkému času na přípravu jsem si upřímně moc šancí nedával.

Jak se připravit na focení v -15°C

Zima a mrazy jsou tady, doporučuji vyrazit fotit. Nejlepší fotografie často vznikají v extrémních podmínkách, jakou jsou velké mrazy. Ještě než vyrazíte, doporučuji přečíst si následující tipy.

Jak jsme fotili Prahu

Po workshopu moderní architektury jsem na jaře pořádal i 2 kurzy fotografování staré Prahy. Workshop byl 2 denní, mohli jsme tak zachytit krásy Prahy při západu i východu slunce.

Získejte zdarma fotografii Brooklyn Bridge

Získejte zdarma fotografii Brooklyn Bridge ve vysokém rozlišení. Tuto fotografii si pak můžete například nastavit jako pozadí na plochu PC nebo vytisknout jako malý plakát.

Fotografické workshopy 2012

Naučte se dělat pěkné fotografie na fotografickém workshopu. Letos se můžete zúčastnit kurzu fotografování staré Prahy či moderní architektury.


1 2 3

CZ EN