Pozvánka na výstavu oceněných fotografií

Rád bych Vás pozval na výstavu 18 fotografií Prahy a pražských parků. Výstavu můžete vidět v příjemné Galerii 1 v centru Prahy.

14 fotografií Prahy v budově Gemini

V Praze na Pankráci můžete nyní vidět moje černobílé fotografie Prahy. Celkem zde uvidíte 14 fotografií rozměru 60x40 cm. Fotografie jsou vystaveny ve vstupní hale budovy Gemini.

Jak bylo na vernisáží fotografií Detaily architektury

V sobotu proběhla vernisáž výstavy fotografií ze série "Detaily architektury". Vernisáž proběhla v Galerii Čerťák. Na výstavě je možné vidět 25 fotografií.

Vernisáž výstavy fotografií architektury

Rád bych Vás pozval na vernisáž výstavy fotografií. Na výstavě uvidíte přes 25 velkoformátových fotek ze série detaily architektury.

Fotografie z vernisáže fotografií Toskánska

Nedávno proběhla vernisáž mých fotografií z Toskánska. Zde se můžete podívat, jak to na vernisáži vypadalo.

Vernisáž fotografií Toskánska

Zvu Vás na vernisáž fotografií Toskánska. Na výstavě uvidíte 12 fotografií, které jste již mohli vidět na předchozí výstavě + 3 nové fotografie.

Výstava fotografií Toskánska

Navštivte výstavu fotografií Toskánska. Na výstavě uvidíte 12 barevných fotografií.

Výstava fotografií Prahy

Rád bych Vás pozval na svou výstavu fotografií. Na výstavě naleznete přes 30 černobílých fotografií staré Prahy.

Výstava fotografií Lukáše Dvořáka

Včera jsem v Leica Gallery Prague navštívil vernisáž výstavy fotografií Lukáše Dvořáka. Tyto fotografie znám z internetu již nějakou dobu. Moc rád jsem si je tedy prohlédl naživo.

Výstava fotografií v Leica Gallery

Rád bych Vás pozval na výstavu fotografií "Edice 100" v Leica Gallery. Kromě fotografií od známých autorů uvidíte na výstavě i 2 moje fotky :)CZ EN