Toskánsko - fotografická výprava

Toskánsko - fotografická výprava

Začátkem května 2008 jsem byl spolu s kamarády z Fotopivo.cz v Toskánsku. Cílem cesty bylo fotografování tohoto malebného kraje.

Z Prahy jsme vyráželi na večer, tak abychom v Toskánsku byli na východ slunce a mohli rovnou fotografovat. Cílem cesty bylo město San Quirico d'Orcia v jižní části Toskánska.

Cestě předcházela důkladná příprava. Na internetu jsme si našli fotografie zajímavých míst z Toskánska. Pak již stačilo jen uvedená místa najít ve skutečnosti. Až na pár drobných vyjímek se nám to většinou podařilo.

Toskánsko

V Toskánsku jsme strávili 4 nádherné dny, kdy jsme pohybovali hlavně v okolí údolí Val d'Orcia.

TIP

Vyzdobte si interiér svého bytu, domu či firemní prostory fotografiemi z Toskánka. Zde naleznete více informací o prodeji fotografií.

Z Toskánska jsme přivezli mnoho zajímavých fotografií a poznatek, že se tam musíme brzo vrátit. Toskánsko je čarokrásný, kopcovitý kraj s rozlehlými vinicemi a starobylými městy, a pro fotografa učinený ráj.

Další fotografie

Zde naleznete fotografie Toskánska

Související články o Toskánsku

18.05.2008 | Foto výlety

Líbil se Vám tento článek?


Mohlo by Vás zajímat

 • Krásy podzimního Broumovska
  Krásy podzimního Broumovska

  Minulý víkend jsem byl s kamarády z Fotopivo.cz fotografovat na Broumovsku. Na místě nás přivítaly do zlatova zbarvené stromy, které doslova zářily pod paprsky slunce. V kombinaci s ranními mlhami se jednalo o téměř dokonalé počasí, nebýt oparu.

 • Jižní Morava aneb české Toskánsko
  Jižní Morava aneb české Toskánsko

  Tento víkend jsem strávil focením na jižní Moravě. Zdejší krajina mě uchvátila a v mnohém směru mi připomínala Toskánsko.

 • Toskánsko v létě
  Toskánsko v létě

  Začátkem července jsem podnikl s kamarády z Fotopivo.cz fotovýpravu do Toskánska.

Z galerieCZ EN