Workshopy

Adobe Lighroom a Photoshop pro fotografy - Online kurz

Naučte se vytvořit nádherné fotografie z pomocí Adobe Lighroom a Photoshop. Během 2 hodinového kurzu vás naučím ovládat tyto nástroje a ukážu vám, jak vylepšit vaše fotografie.

Fotografické workshopy s FotoŠkoda

Většinu kurzů pořádám poslední roky ve spolupráci s Centrem FotoŠkoda.
Kompletní nabídka mých fotografických kurzů.

Lektor - Jiří Šebek

  • Fotografické workshopy pořádám 11. rokem, již od roku 2009.
  • Profesionálně fotografuji architekturu pro architekty, developery či hotely.
  • Mé fotografie jsou součástí několika knih a publikací.
  • V roce 2016 jsem vyhrál Czech Press Photo.

Další informace o mě se dozvíte v sekci o autorovi.

lektor Jiří Šebek

Malá skupina a individuální přístup

Workshopu se účastní vždy pouze malá skupina 4 až 6 fotografů.
Každému účastníku se tak mohu maximálně věnovat.

Co říkají účastníci kurzu

Workshop focení architektury, kterého jsem se loni zúčastnil, byl pro mě velice přínosný. Dozvěděli jsme se užitečné teoretické základy, jež jsme si pak mohli po celý den pilovat v praxi. Workshop Jiřího Šebka mohu vřele doporučit.

Jakub Palán

Workshop architektury s Jiřím Šebkem byl fantastický. I když nám počasí nepřálo, fascinací fotografování architektury jsme stejně propadli. Sice už asi všichni dříve, ale já jsem díky Jirkovi viděla pražské stavby jinýma, velkýma očima. I po skončení workshopu Jiří Šebek rychle a ochotně odpovídal na mé otázky.

Dana Leitner

Workshop byl výborně zorganizován, výborně vysvětlená technika fotografování a dobře zvolené lokality. Ač někdy nepřálo počasí, tak jsem si z kurzu odnesl základ pro budoucí focení a i nějaké pěkné fotky.

Filip Žákovec

Workshop Jirky Šebka byl opravdu přínosem. Pro mě osobně zejména pro spoustu skvělých rad a proto, že jsem byla obklopena nadšenci do focení a výborným školitelem a mohla si tak užít ten skvělý pocit dlouhého nastavování a čekání na správnou fotku.

Michaela Aronová

Byl jsem účastníkem dvou workshopů s Jirkou Šebkem. Jirka je dobrý fotograf, mám rád jeho díla a proto jsem byl velmi potěšen, že jsem mu mohl nakouknout pod ruce při focení. Neočekávejte, že po workshopu budete fotit stejně skvěle jako on, ale určitě vás to obohatí o jiný pohled na svět a naučíte se lépe zvládat svojí techniku. Jiří velmi ochotně každému poradí, stejně tak jako na začátku workshopu každému vysvětlí i teoretickou část fotografování.

Martin Frank

Jiřího Šebka považuji za jednoho z nejlepších současných českých fotografů architektury. Velmi si cením jeho poctivé práce s objektem, světlem, smyslem vidět skrytý detail. Vidět mistra při práci, poznat jeho osobnost je zážitkem, inspirací...

Aleš Kocourek

CZ EN